• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дистанційне навчання під час карантину

Шановні батьки та учні!

У зв'язку з оголошенням карантину в Мильчанській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчання не зупиняється.
Працюємо дистанційно.
Завдання для самостійного опрацювання навчального матеріалу для учнів 1-11 класів отримуються через створені класні Viber-групи.
Вимушене дистанційне навчання (ДН) поставило вчителів і батьків перед непростими викликами: як організувати навчання дітей в умовах карантину, коли вчитель не може бути поруч. І як зрозуміти, чи вивчила щось дитина, коли традиційні способи оцінювання недоступні. Відповіді на найпоширеніші запитання дають фахівці. https://drive.google.com/file/d/1qzF6hhEJD-WfmecsUXjGkz6tALCIKrpk/view

Навчаємось з телевізором:

Всеукраїнська школа онлайн

З 28 квітня, о 9:00 ранку в межах Всеукраїнської школи онлайн розпочинається трансляція уроків для початкової школи - відтепер проєкт покриває всі класи. НаYouTube МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. Для зручності користувачів там працюють окремі списки відтворення. Тепер, зокрема, і для початкових класів.

/Files/images/1-4кл-розклад-онлайнуроків.png

Проект “Всеукраїнська школа онлайн”, у межах якого уроки для учнів будуть транслювати низка телеканалів, стартує з наступного понеділка. Про це у Telegram-каналі нагадав Президент України Володимир Зеленський.
“Завдання держави — забезпечити кожній дитині вільний доступ до знань. З цією метою у понеділок, 6 квітня, стартує проект “Всеукраїнська школа онлайн”. 40 педагогів з Києва на час карантину фактично стануть учителями для всієї України. Школярі з п’ятого по одинадцятий клас зможуть дистанційно вивчати 11 предметів“,— повідомив Президент.

11 телеканалів України з 6 квітня транслюватимуть онлайн-уроки для школярів

/Files/images/Розклад телезанять.png

Хочете знати більше? Тоді перегляньте матеріали сайтів за цими посиланнями:

Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, батькам і МОН
Ресурси для електронного навчання
Відеоуроки для самостійного опрацювання навчального матеріалу
Як організувати дистанційне навчання учнів — покрокова інструкція

Бажаємо успіхів у дистанційному навчанні!

Кiлькiсть переглядiв: 249

Коментарi