• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Районне методичне об'єднання вчителів 1-х класів Нової української школи

Районне методичне об'єднання вчителів 1-х класів Нової української школи

2019-03-15

/Files/images/1.jpg

Змінюється час. Міняються діти, вчителі, батьки. Школа теж змінює свої орієнтири. Тому вислів «Не дитина для школи, а школа для дитини» у нашому закладі є завжди актуальним.

З початку 2018-2019 навчального року Мильчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів долучився до реалізації реформування національної системи освіти в рамках Нової української школи.

Як навчати першокласників у Новій українській школі? Як зробити так, щоб сучасний урок був цікавим? Як активізувати творчі і пізнавальні здібності учнів? Як збільшити продуктивність роботи на уроці кожного учня? На ці запитання відповідали учасники районного методичного об’єднання вчителів 1-х класів, яке відбулось 15 березня 2019 року на базі Мильчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. На методоб’єднанні розглядалась тема «Організація творчого освітнього середовища як чинника розвитку особистості дитини».

Педагоги району ознайомились із оновленим освітнім простором школи, який старанно, натхненно і творчо створював педагогічний колектив закладу освіти.

Методист відділу освіти Дубенської райдержадміністрації Грогуль Л.М. та творчі вчителі, Лічна Т.Й. (Семидубський аграрний ліцей) та Шкурник К.В. (Птицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів), поділились досвідом роботи з організації освітнього середовища в 1-му класі Нової української школи.

Професійно, оригінально та креативно презентувала свою освітню майстерню вчитель 1-го класу Мильчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Цюра В.В. Присутніх приємно вразила поетична презентація освітнього середовища класу.

Весна вітає оновленням, надіями,

Першим цвітом і сонячними мріями.

І кожен з нас стрічає цю учительську весну,

Плекаючи в душі зернинку золоту.

На просторі Нової української школи і я,

Шукаю натхненно нове освітнє ціннісне зерня,

Міняючи орієнтири, підходи і думки,
Щоб розквітали новим цвітом мої учні-першачки.

Так, я проста сільська учителька, навчаючи учусь,

Агентом змін по-новому зовусь.

За покликом серця, назустріч змінам всім крокую,

І з семи школяриків компетентних українців я формую.

Як професійну місію реалізую? -

Вам, колеги, сьогодні клас свій презентую.

Вимоги Нової української школи відомі всім

Це, так званих освітніх осередків сім...

Навчання в Новій українській школі відбувається переважно в ігровій формі, види діяльності постійно чергуються, поєднується самостійна та групова робота. Тому вчитель 1 класу Цюра В.В. запросила учасників методоб’єднання на годину вчительського спілкування «Дитячий цвіт у вчительських долонях», в ході якої педагоги створили «учительське коло вражень від роботи в Новій українській школі», працювали в групах, формували ментальну карту «модель нового учителя», складали пазли "учительські істини", випробовували себе у поетичних талантах, переглянули відеоролик «Шлях до сердець учнів» і на завершення зібрали весняний квітковий «кошик вчительських надій». Спілкування пройшло в захопливій, доброзичливій, творчій атмосфері. В ході педагогічного заходу вчитель Цюра В.В. продемонструвала багатогранний методичний інструментарій, компетентнісний підхід, нові ідеї і відкритий освітній простір для творчого спілкування та співпраці, який регламентує Нова українська школа.

Ось так з Новою українською школою

У завтрашній день упевнено крокую,

Бо завтра мені 7 усмішок подарує,

А в них моє натхнення, радість і краса,

Надій учительських сонячна весна.

(Цюра В.В.)


Шановні колеги! Бажаємо успіхів в оволодінні новими ідеями, впевненості у власних силах, натхнення, креативу і професійного позитиву.

/Files/images/2.jpg/Files/images/4.jpg

/Files/images/3.jpg

/Files/images/5.jpg/Files/images/7.jpg/Files/images/6.jpg/Files/images/9.jpg/Files/images/8_1.jpg/Files/images/10.jpg/Files/images/11.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 143

Коментарi