• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Батьківська зустріч "Батьки і діти: перші успіхи та труднощі в Новій українській школі"

Батьківська зустріч "Батьки і діти: перші успіхи та труднощі в Новій українській школі"

2019-10-24

/Files/images/IMG_20191024_194244 (1).jpg

Сучасна школа змінює освітні орієнтири, керуючись національною Концепцією «Нова українська школа», і рівноправним партнером в цій освітній формулі є батьки.

Щоб діти стали успішними людьми в майбутньому, треба знати та вміти навчити їх жити в сучасному суспільстві, тому завдання школи інформувати та готувати батьків до впровадження реформи у тісній та злагодженій співпраці зі школою. Саме з цією метою, впроваджуючи нові підходи, у Мильчанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 24 жовтня ц.р. відбулась батьківська зустріч у 2 класі «Батьки і діти: перші успіхи та труднощі в Новій українській школі».

З досконалим знанням справи, професійним талантом, прагненням змінюватись і змінити бачення батьків у навчанні і вихованні сучасних здобувачів освіти, в оновленому форматі тренінгу, цікаво, невимушено і пізнавально провела батьківську зустріч класовод 2 класу Цюра Віта Вікторівна. На зустріч-тренінг були також запрошені представники адміністрації школи: Михащук Олександр Миколайович, директор школи, та Кругліцька Валентина Леонтіївна, заступник директора з навчально-виховної роботи.

З душевною теплотою, щиро і відверто всі учасники спілкувались, черпали нові знання, ділились досвідом батьківської педагогіки. Створенню позитивної атмосфери сприяв мультимедійний супровід, який містив необхідну інформацію та тематичні релакс-хвилинки. Зустріч розпочалась поетичним вступом, який сприяв мотивації батьківського спілкування. Батьки визначились у своїх очікуваннях, розробили правила спілкування. Працюючи в групах, учасники із захопленням складали «пазли батьківської мудрості», вдало склали «сенкан» про батьківську любов до своїх дітей. Зворушливим був перегляд відео-притч про виховання дітей, а особливо – «Про Ангела, якого називають Мама».

Підсумком зустрічі стала «галявина очікувань», яка розцвіла квітами приємних вражень, а в кожній пелюсточці була любов і ласка, турбота і мудрість, радість і хвилювання за найдорожче – наших дітей. Креативно і оригінально Віта Вікторівна завершила зустріч, подарувавши присутнім квіти з солодким сюрпризом і побажаннями успіху у спільній справі заради щасливого майбутнього наших дітей.

/Files/images/IMG_20191024_194311.jpg

/Files/images/IMG_20191023_094325.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 152

Коментарi