Пазли педагогічних ідей

2020-12-21

/Files/images/изображение_viber_2020-12-21_19-35-45.jpg

Завдання сучасної школи – формувати в дітей бажання вчитись та прагнення до самоосвіти, яке буде їй у пригоді впродовж усього життя. Розв’язання такого завдання, натомість, вимагає постійного професійного розвитку педагога.

У наш час технології та освіта сплетені досить тісно, практично у кожного вчителя є свої улюблені технологічні інструменти, які він використовує у своїй роботі, і які дозволяють йому дістати увагу учнів під час цікавих, захоплюючих шкільних занять.

Але як і все, що має відношення до технології, інструменти безперервно оновлюються, а старі стверджуються, розширюючи сферу застосування або просто додаючи нові функції, більш актуальні для сучасної освіти і затребувані найбільш технологічно майстерними вчителями.

У теплій передсвятковій атмосфері 21 грудня вчительська родина Мильчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралась на педагогічну раду – пазли педагогічної творчості з теми "Нові підходи до організації освітнього процесу". Вчителі ділились добірними зернами педагогічного досвіду, складаючи пазли найефективніші педагогічні технології, методи та прийоми. Свій досвід у власному творчому ограненні презентували:

- Долишній Г.В., вчитель історії та правознавства, - «Переваги використання QR-кодів на уроках історії»;

- Шмигельська Л.О., вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури, - «Доцільність рефлексійного прийому «Рюкзак» під час узагальнення вивченого матеріалу»;

- Страшовський В.В., вчитель географії, - «Краєзнавчий підхід у вивченні географії»;

- Ткачук О.О., вчитель фізики, - «Використання технології критичного мислення у процесі навчання фізики»;

- Пілат Р.В., вчитель біологія, - «Створення позитивної мотивації навчальної діяльності на уроках біології»;

- Сорока Р.М., педагог-організатор, - «Використання технологій QR-кодів та Google Lens в організації виховної діяльності».

В.О. Сухомлинський стверджував, що «...добре, тепле слово педагога — місток між всіма членами колективу». Проводжаючи рік, що іде за історичний обрій, висловлюємо найщиріші слова вдячності усім колегам, які щедро обдаровували своїми талантами, майстерністю, добротою учнів. Нехай ваші зернятка педагогічної мудрості проростуть у паростки творчості, неординарності, краси і гармонії. Успішно використовуйте нові педагогічні технології в своїй педагогічній діяльності.

/Files/images/изображение_viber_2020-12-21_19-35-51.jpg/Files/images/изображение_viber_2020-12-21_19-35-50.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi